Velkoobchod - Babka Kořenářka

Babka Kořenářka

Babka Kořenářka je firma působící na českém trhu již od roku 2000. Hlavním záměrem naší firmy je výroba originálních kořenících směsí podle vlastních receptur, jejíchž základem jsou kvalitní suroviny. Prioritou při výrobě našich směsí je vyváženost,složení a minimální procentuelní obsah soli a glutamanu. V roce 2014 dochází k plánované inovaci – otevřeli jsme maloobchodní prodejnu Babka Kořenářka na ulici Bayerova v Brně. Kromě maloobchodu jsme také začali prodávat naše výrobky prostřednictvím eshopu.

Zabýváme se

Cílem naší firmy je výroba kořenících směsí, která tkví v originalitě našich receptur – všechny kořenící směsi jsou vyráběny ze základních druhů koření jako je např. majoránka,paprika apod. Naším záměrem není to, aby zákazník platil za sůl, ale aby si od nás zakoupil kvalitní kořenící směs, která je připravena přesně podle toho, jak zákazník potřebuje. Při výrobě dodržujeme zavedený systém HACCP, díky němuž je koření vytvářeno a baleno v přísných podmínkách a zaručujeme tak zákazníkům vysokou kvalitu.

Staňte se naším zákazníkem i Vy

Firma Babka Kořenářka svým záměrem pokrývá celkový trh s kořením. Velkoobchodní síť naší firmy je orientovaná na dodavatelskou činnost veškerým druhům gastronomických zařízení po celé České republice. Jako velkoobchod dodáváme všem spotřebitelům, jenž se zabývají gastronomií. Mezi naše zákazníky patří různé restaurace, hospody, jídelny, fastfoody a v neposlední řadě např. i hotely. Maloobchodní síť firmy je přímo zaměřena na koncového zákazníka, který u nás může nakoupit osobně na naší pobočce nebo také formou eshopu, který je rovněž dostupný pro celou Českou republiku a také pro Slovensko.

Nabídka Babky Kořenářky

Mimo standartní nabídku produktů, vyrábíme také kořenící směsi na zakázku dle požadavků jednotlivého zákazníka. Velmi oblíbenou službou je také sestavení dárkových a reklamních košů na míru. Kromě základních druhů koření a našich kořenících směsi u nás můžete zakoupit i doplňkový sortiment, např. mlýnky, kořenky, několik druhů sojových omáček, kvalitní kokosové mléko atd.

Přejděte na webové stránky našeho velkoobchodu.