Kořenící směsi - Babka Kořenářka

Kořenící směsi Počet produktů: 95

na stránku
Zobrazují se 85 – 95 z 95 položek
 • 4,00 Kč

  Tato směs koření je ideální k přípravě pečeného kuřete. Je ale i vhodná na minutky a steaky. Velice dobře chutná i při přípravě českého rizota. Směs Kuře delikates je obohacená kvalitnější sladkou paprikou asta 150 a ta dodá pokrmu sitější červenou barvu a lahodnější chuť

  4,00 Kč
 • 3,50 Kč

  Tato směs koření je ideální k přípravě pečeného kuřete. Je ale i vhodná na minutky a steaky. Velice dobře chutná i při přípravě českého rizota. 

  3,50 Kč
 • 4,20 Kč

  Směs koření určená ke grilování kdy pokrmu dodá pikantně ostrou chuť. Je vhodná i na steaky. 

  4,20 Kč
 • 4,90 Kč

  Je Indonézský pokrm. Stejnojmenná směs je určena k ochucení pokrmu připraveného z ryže, kuřecího masa a zeleniny, kterému u nás jednoduše říkáme rizoto, Má mírně ostrou chuť a rýži barvi do žluto-zlata.Pozor obsahuje alergen hořčici,celer list!!!

  4,90 Kč
 • 4,80 Kč

  Je určena na přípravu všech pokrmů, který chcete dodat uzené aroma .Dokáže z vašeho kuřecího či hovězího vývaru udělat uzenou polévku a jeji chuť a pahraktičnost si oblibíte . Kouřová sůl - jemná  je určená především do polévek , omáček , šunkofleku . Kouřová sůl - hrubá je určená především k nakládání masa a nebo mužete také využít k běžnému využití v...

  4,80 Kč
 • 5,20 Kč

  Směs koření a bylin určená pro přípravu zvěřiny a divočiny, pečenému kančímu, dančímu, srnčímu masu, ale i na divokou kačenu či bažanta, můžeme použít i na hovězí a skopové maso, do selských omelet a zapečených brambor.  

  5,20 Kč
 • 5,00 Kč

  Směs určená na přípravu selat, prasat a je taky vhodná do marinád. Směs je univerzální k použití můžete do ni maso nakládat a nebo také potírat . Tato směs je vyvážená svýmí chuťemi i obsahem soli . (doporučujeme do marinady nebo čmaje na natírání přidat pivo , směs dostane ještě lepší chuť )Pozor obsahuje alergen hořčici!!!!!!!!!!!!

  5,00 Kč
 • 4,30 Kč

  Tato směs je hrubšího tipu a obsahuje v sobě typické koření pro maďarskou kuchyň. Směs je připravená ke grilování , steaky, pečená masa a pikantní omáčky. POZOR:Obsahuje alergen hořčici

  4,30 Kč
 • 4,00 Kč

  Ostrá pikantní směs na přípravu všech druhů masa a luštěnin a zelenin .

  4,00 Kč
 • 5,40 Kč
  2 Komentář(e)

  Jedná se o nejžádanějších kořenících směsí na všechny druhy pokrmů. Je vhodná na úpravu masa, ryb, na bílá masa, skopové, pomazánky, saláty, těstoviny, masové směsi. Středně aromatická ostrá směs na steak, grilovaná a pečená masa, vhodná také do masových omáček.

  5,40 Kč
 • 5,90 Kč

  Středně hrubá směs koření a bylinek, Určena k ochucení masových směsí podávaných ke špagetám, dále se dá požít na pizzu a zeleninové saláty ale i při úpravě masa na otevřeném ohni. Dá se použít do všech druhů diet.

  5,90 Kč
Zobrazují se 85 – 95 z 95 položek